VALVOLINE RADIATOR STOP LEAK - RADYATÖR SIZINTI GIDERICI  350 ML Daha büyük görüntüle

VALVOLINE RADIATOR STOP LEAK - RADYATÖR SIZINTI GIDERICI 300 ML

Yeni ürün

RADYATÖR SIZINTI GIDERICI

Valvoline Radiator Stop Leak, her çeşit soğutma sistemi damlamaları ve sızıntılarını durdurmak için düşük maliyetli bir yöntemdir.

Daha fazla bilgi

99 Öğeler

322,03 TL vergi dahil

Daha fazla bilgi

RADYATÖR SIZINTI GIDERICI

Valvoline Radiator Stop Leak, her çeşit soğutma sistemi damlamaları ve sızıntılarını durdurmak için düşük maliyetli bir yöntemdir. Radiator Stop Leak, yüksek moleküllü doğal bileşenlerin benzersiz bir kombinasyonu ve korozyon önleyici sıvının içine dağıtılmış gelişmiş sızıntı durdurucu bileşenler içerir. Ağır hizmet dizel soğutma sistemleri hariç her türlü soğutma sisteminde kullanım için tasarlanmıştır.

>> Radyatör sızıntısını saniyeler içinde durdurur
>> En küçük motor geçişlerini bile tıkamayacak çok küçük parçacıklar içerir
>> Su ve diğer tüm geleneksel soğutucularla / antifrizlerle uyumludur
>> Metal içermez

Valvoline™ Radiator Stop Leak Radyatör sızıntılarını hızla, yeterli derecede önler. En küçük motor geçişlerini bile tıkamayacak çok küçük parçacıklar içerir. Su ve tüm geleneksel antifrizlerle uyumludur. Metal içermez. Performans Radyatör Sızıntı Giderici Tüm dizel ve benzinli motorların soğutma sistemleri Özellikleri ve Faydaları Üstün performans Radyatör Sızıntı Giderici, her çeşit soğutma sistemi damlamaları ve sızıntılarını durdurmak için düşük maliyetli bir yöntemdir. Yüksek moleküllü doğal bileşenlerin benzersiz bir kombinasyonu ve korozyon önleyici sıvının içine dağıtılmış gelişmiş sızıntı durdurucu bileşenler içerir. Gösterildiği gibi kullanıldığında, sızıntıları saniyeler içinde durdurur. Gelişmeler Radyatör Sızıntı Gidericinin içerdiği yüksek moleküllü bileşenler, sızıntı bölgesine doğru sıvı akışını izler ve deliğin ortasında bir kafes ya da ağ oluştur. Bu, sızıntı durdurucu malzemelerin birleşerek tam bir sızdırmazlık oluşturmalarını ve onarımı kalıcı hale getirebilmelerini sağlar. Fazla içerik soğutucu içinde bekletilir. Uygulamalar Radyatör Sızıntı Giderici, filtreleme ekipmanı kullanan ağır hizmet dizel soğutma sistemleri hariç her türlü soğutma sisteminde kullanım için tasarlanmıştır. Radyatör Sızıntı Giderici tıkanıklık yapmayan, sorunsuz, en küçük soğutma sistemi geçişlerinden rahatça geçen bir ürün olarak formüle edilmiştir. Radyatör Sızıntı Giderici su ve tüm geleneksel soğutucularla uyumludur. Sızıntı önleyici ürünlerdeki ince, parçalanmış metaller, soğutucuda bulunan önemli korozyon önleyici katkı maddelerini tüketebilir. Radyatör Sızıntı Giderici metal içermez. Saklama kontrolü Radyatör, silindir baş, conta veya küçük tapalardaki iğne deliği sızıntılarıyla sistemin soğutucu kaybetmesi, motoru veya sokakları kirletecektir. Radyatör Sızıntı Giderici bu tür kirlenmeleri önler. Kullanımı kolay Sızıntıları durdurmak için, radyatör her yıkandığında veya ihtiyaç duyulduğu anda Radyatör Sızıntı Giderici kullanın. Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Radyatörün içine dökün. Radyatör kapağını takın ve aracı normalde olduğu gibi çalıştırın. Ürün Bilgisi ASHLAND TÜKETİCİ PAZARLARININ BİR ÜRÜNÜDÜR, ASHLAND INC.’İN TİCARİ BİR BİRİMİDİR. Sayfa 2 / 2 Sağlık ve Güvenlik Bu ürün, doğru uygulamada düzgün bir şekilde kullanıldığında önemli hiçbir sağlık veya güvenlik tehlikesi teşkil etmez. İstek üzerine, yerel satış ofisinizden veya internet üzerinden bir Malzeme ve Güvenlik Veri Sayfası (MSDS) sağlanabilir: @ http://msds.ashland.com Çevreyi Koruyun Kullanılan kimyasalları yetkili bir toplama noktasına götürün. Giderlere, toprağa veya suya boşaltmayın. Tipik Özellikler Tipik özellikleri, geçerli üretime bağlıdır. Gelecekteki üretim, Valvoline spesifikasyonlarına uygun olmakla birlikte, bu özelliklerde varyasyonları görülebilir. Radyatör Sızıntı Giderici Görünüm Kahverengi sıvı Renk Temizleme PH 9-10 Özel Yer Çekimi @ 15°C. 1.02 Depo Soğuk ve kuru

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

VALVOLINE RADIATOR STOP LEAK - RADYATÖR SIZINTI GIDERICI  300 ML

VALVOLINE RADIATOR STOP LEAK - RADYATÖR SIZINTI GIDERICI 300 ML

RADYATÖR SIZINTI GIDERICI

Valvoline Radiator Stop Leak, her çeşit soğutma sistemi damlamaları ve sızıntılarını durdurmak için düşük maliyetli bir yöntemdir.

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: