VALVOLINE ENGINE STOP LEAK ( MOTOR SIZINTI GIDERICI)  500 ML Daha büyük görüntüle

VALVOLINE ENGINE STOP LEAK ( MOTOR SIZINTI GIDERICI) 300 ML

Yeni ürün

MOTOR SIZINTI GIDERICI

Motor Sızıntı Giderici, motor sızıntılarını hızlı ve etkili bir şekilde durdurmak için sentetik bir conta şişme katkı maddesiyle tasarlanmıştır.

Daha fazla bilgi

98 Öğeler

144,07 TL vergi dahil

Daha fazla bilgi

MOTOR SIZINTI GIDERICI

Motor Sızıntı Giderici, motor sızıntılarını hızlı ve etkili bir şekilde durdurmak için sentetik bir conta şişme katkı maddesiyle tasarlanmıştır.

Motor Sızıntı Giderici, sızdırmazlık elemanlarını sadece orijinal boyutlarına getirene kadar şişirmekle kalmaz, aynı zamanda contaları da yeniler. Sızdırmazlık elemanları kırılmışsa veya çatlamışsa, sızıntıyı durdurmak için mutlaka değiştirilmeleri gerekir.

 

 

Valvoline™ Engine Stop Leak Motor Sızıntı Giderici, motor sızıntılarını hızlı ve etkili bir şekilde durdurmak için sentetik bir conta şişme katkı maddesiyle tasarlanmıştır. Motor Sızıntı Giderici, sızdırmazlık elemanlarını sadece orijinal boyutlarına getirene kadar şişirmekle kalmaz, aynı zamanda contaları da yeniler. Sızdırmazlık elemanları kırılmışsa veya çatlamışsa, sızıntıyı durdurmak için mutlaka değiştirilmeleri gerekir. Uygulamalar Motor Sızıntı Giderici tüm dizel ve benzinli motorlarda ana yuva contalarından sızan yağı azaltır. Motor Sızıntı Giderici, sızdırmazlık elemanlarını yeniden orijinal boyutlarına getirene kadar şişirmek ve tekrar bükülebilir hale gelmesine yardımcı olmak için sentetik bir conta şişirme katkı maddesi içerir. Motor Sızıntı Giderici, sızdırmazlık elemanlarını sadece orijinal boyutlarına getirene kadar şişirmekle kalmaz. Eğer sızdırmazlık elemanları orijinal boyutlarından daha fazla şişerse, zayıf hale gelirler ve büyük olasılıkla daha çok sızdırırlar. Motor Sızıntı Giderici, ayrıca, contalar yenilenene kadar sızıntıyı azaltmak amacıyla bir viskozite endeksi iyileştirici içerir. Özellikleri ve Faydaları Üstün yağ sızıntısı önleme performansı Sıcak yağ ile temasta olan kauçuksu contalar büzülebilir, sertleşebilir ve daha az bükülür hale gelebilirler. Sonuç olarak, yağ sızmaya başlar. Bunun bir çözümü sızdıran contaları değiştirmektir, bir alternatif ise motor yağına sadece Motor Sızıntı Giderici eklemektir. Motor contalarına yeniden hayat verin. Motor Sızıntı Giderici, ayrıca, contalar yenilenene kadar sızıntıyı azaltmak amacıyla bir viskozite endeksi iyileştirici içerir. Sızdırmazlık elemanları kırılmışsa veya çatlamışsa, sızıntıyı durdurmak için mutlaka değiştirilmeleri gerekir. Motor Sızıntı Giderici kırık veya çatlamış contaları tamir etmez. Genel uygulama Tüm motor yağlarıyla uyumludur ve zararlı solventler ya da katı maddeler içermez. Kullanımı kolay: Motor ılıkken krank karterine bir şişe ekleyin ve 10 dakika boyunca boşa alarak yeteri kadar karıştığından emin olun. Eğer 500 kilometre sonrasında sızıntı devam ederse, contalar çatlamış veya kırılmış olabilir ve değiştirilmeleri gerekebilir. Motorun hasar görmesini önler Yağ sızdıran bir motor, motorun dış kısmında aşırı yağ ve kir birikmesine, yağ yetersizliği nedeniyle motora zarar verebilecek olan düşük motor yağı seviyesine ve yol üzerinde hoş görünmeyecek yağ izleri bırakmanıza sebep olur. 

Ürün Bilgisi

Sağlık ve Güvenlik Bu ürün, doğru uygulamada düzgün bir şekilde kullanıldığında önemli hiçbir sağlık veya güvenlik tehlikesi teşkil etmez. İstek üzerine, yerel satış ofisinizden veya internet üzerinden bir Malzeme ve Güvenlik Veri Sayfası (MSDS) sağlanabilir: @ http://msds.ashland.com Çevreyi Koruyun Kullanılan kimyasalları yetkili bir toplama noktasına götürün. Giderlere, toprağa veya suya boşaltmayın. Tipik Özellikler Tipik özellikleri, geçerli üretime bağlıdır. Gelecekteki üretim, Valvoline spesifikasyonlarına uygun olmakla birlikte, bu özelliklerde varyasyonları görülebilir. Motor Sızıntı Giderici Görünüm Şeffaf sıvı Renk Şeffaf kehribar Özel Yer Çekimi @ 15°C. 0.880 Parlama noktası ºC. >100 Depo Soğuk ve kuru

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

VALVOLINE ENGINE STOP LEAK ( MOTOR SIZINTI GIDERICI)  300 ML

VALVOLINE ENGINE STOP LEAK ( MOTOR SIZINTI GIDERICI) 300 ML

MOTOR SIZINTI GIDERICI

Motor Sızıntı Giderici, motor sızıntılarını hızlı ve etkili bir şekilde durdurmak için sentetik bir conta şişme katkı maddesiyle tasarlanmıştır.

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: