VALVOLINE SYNPOWER (PSF) POWER STREENG FLUID HIDROLIK DIREKSIYON YAĞI Daha büyük görüntüle

VALVOLINE SYNPOWER PSF - Pentosin CHF 11S - YEŞİL HIDROLIK DIREKSIYON VE MEKATRONİK YAĞI

Yeni ürün

MEKATRONİK YEŞİL YAĞI, BEYİN YAĞI, ROBOT YAĞI, DSG YAĞI, SUNROOF YAĞI, PENTOSİN CHF11S YAĞI, SEVİYE SİSTEMİ YAĞLARIN TAM MUADİL ÜRÜNÜDÜR.

VALVOLINE SYNPOWER -PSF (POWER STREENG FLUID)  TAM SENTETİK HIDROLIK DIREKSIYON YAĞI

Daha fazla bilgi

983 Öğeler

228,81 TL vergi dahil

Daha fazla bilgi

MEKATRONİK YEŞİL YAĞI, BEYİN YAĞI, ROBOT YAĞI, DSG YAĞI, SUNROOF YAĞI, PENTOSİN CHF11S YAĞI, SEVİYE SİSTEMİ YAĞI İSMİ OLARAK BİLİNEN YAĞLARIN TAM MUADİL ÜRÜNÜDÜR.

VALVOLINE SYNPOWER -PSF (POWER STREENG FLUID)  TAM SENTETİK HIDROLIK DIREKSIYON YAĞI

 Valvoline hidrolik direksiyon sıvıları istikrarlı yüksek performans için direksiyon parçalarının tam olarak korunduğunu garanti etmek üzere, önde gelen araç üreticilerinin gereksinimlerini karşılar ve aşar. 

Araç üreticileri düzgün sistem işlevi ve korumasını sağlamak amacıyla hidrolik direksiyon sıvılarının kalitesinin en az her iki yılda bir kontrol edilmesini tavsiye eder.

>> Özel OEM sıvıları tavsiye edildiği yerlerde binek araçlar ve kamyonların hidrolik direksiyon üniteleri ve dengeleme sistemlerinde kullanıma uygun sentetik hidrolik direksiyon sıvısı
>> Çok yüksek ve çok düşük sıcaklıklarda kolayca akar. ABS/ASR/ASC sistemleri için uygundur

SynPower™ Power Steering Fluid Hidrolik direksiyon üniteleri ve dengeleme sistemleri için Sentetik Hidrolik Direksiyon Sıvısı. Ürün binek araçlarda ve kamyonlardaki merkezi hidrolik sistemleri, hidrolik direksiyon üniteleri, dengeleme sistemleri ve hatta darbe emiciler için tasarlanmıştır. Bu ürün makaslamaya karşı yüksek dirençle birlikte geliştirilmiş viskozite/sıcaklık karakteristikleri sunar. Böylece, 130°C'ye varan sıcaklıklara sahip sistemlerde ağır hizmet kullanımı için uygundur. Sıvı, VW/Audi, DaimlerChrsyler ve Opel gibi çok sayıda araba üreticisi tarafından tavsiye edilmektedir.

ATF öngörülen yerlerde bu ürünü kullanmayın. Performans seviyeleri VW TL 52146 (G 002000) VW G004000M2 MB345,0 GM B 040 0070 MAN M3289 Volvo 1161529 AUDI*, BMW*, SAAB*, Porsche* Skoda*, Fendt*, FORD*, ZF*.

* Bu ürün söz konusu markanın tüm modelleri için uygun değildir. Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu kontrol edin. Özellikleri ve Faydaları Üstün performans Valvoline SynPower Hidrolik Direksiyon Sıvısı, oldukça düşük bir Akma Noktası, mükemmel oksitlenme sağlamlığı ve iyi akış özellikleri garanti eden bir sentetik yağdır. Üstün koruma SynPower Hidrolik Direksiyon Sıvısı aşınma, korozyon, köpüklenme ve çamur oluşumuna karşı iyi koruma sağlar ve makaslamaya karşı yüksek derecede dayanıklıdır. Uygulamalar Birçok binek araç ve van tipi araçların hidrolik direksiyon sistemleri için uygundur. Birçok binek araç ve van tipi araçların hidrolik dengeleme sistemi için uygundur. Kamyon hidrolik yükleme platformları. (viskoziteyi kontrol edin). Araç açılır tavanlarının hidrolik sistemi. Vites kutusunun hidrolik aktüasyonu. Tutarlı viskozite Çok yüksek ve düşük sıcaklıklarda mükemmel viskozite-sıcaklık özellikleri. Uzun bir dönem sağlam viskozite. Zorlu çalışma koşulları SynPower Hidrolik Direksiyon Sıvısı, dağlık bölgelerde sürüş gibi olumsuz çalışma koşullarında da mükemmel işlev gösterir.

Tipik Özellikler Tipik özellikleri, geçerli üretime bağlıdır. Gelecekteki üretim, Valvoline™ spesifikasyonlarına uygun olmakla birlikte, bu özelliklerde varyasyonları görülebilir. SynPower Hidrolik Direksiyon Sıvısı Renk Zeytin Yeşili Viskozite, mm2 /sn @ 100 ºC. ASTM D-445 6.0 Viskozite, mm2 /sn @ 40 ºC. ASTM D-445 18.7 Viskozite İndeksi ASTM D-2270 313 Viskozite,mm2 /sn @ -40 ºC. ASTM D-5293 1100 Akma Noktası, ºC ASTM D-5950 -57 Özel Yer Çekimi @ 15.6°C. ASTM D-4052 0.830 Parlama Noktası, COC, ºC. ASTM D-92 156 Bu bilgiler sadece aşağıdaki konum(lar)da üretilen ürünler için geçerlidir: Avrupa People Who Know, Use Valvoline™ Dünyada 100’den fazla ülkeye hizmet sunan Valvoline, kaliteli marka otomotiv ve endüstri ürün ve hizmetlerinin lider bir pazarlayıcısı, dağıtıcısı ve üreticisidir. Ürünlerin arasında daha yüksek mesafeli araçlar için özel olarak formüle edilmiş ilk motor yağı olan MaxLife™ da dahil, otomotiv yağlama maddeleri, transmisyon sıvıları, dişli yağları, hidrolik yağlama maddeleri, otomotiv kimyasalları, özel ürünler, gres yağları ve soğutma sistemi ürünleri bulunur.

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

VALVOLINE SYNPOWER PSF - Pentosin CHF 11S  -  YEŞİL HIDROLIK  DIREKSIYON VE MEKATRONİK YAĞI

VALVOLINE SYNPOWER PSF - Pentosin CHF 11S - YEŞİL HIDROLIK DIREKSIYON VE MEKATRONİK YAĞI

MEKATRONİK YEŞİL YAĞI, BEYİN YAĞI, ROBOT YAĞI, DSG YAĞI, SUNROOF YAĞI, PENTOSİN CHF11S YAĞI, SEVİYE SİSTEMİ YAĞLARIN TAM MUADİL ÜRÜNÜDÜR.

VALVOLINE SYNPOWER -PSF (POWER STREENG FLUID)  TAM SENTETİK HIDROLIK DIREKSIYON YAĞI

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: